Франковий університет організовує аукціон, щоб обставити новий гуртожиток меблями

ZIK 1

Львівський національний університет ім. І. Франка 15 грудня о 17.00 у Будинку вчених організовує благодійний аукціон, щоб облаштувати гуртожиток для студентів на вул. Пасічній, 62.

Про це повідомляють організатори заходу у Facebook.

У коментарі ІА ZIK один із організаторів аукціону Мирослава Осередчук розповіла, що на вул. Пасічній, 62 діяв санаторій-профілакторій. Однак через те, що в гуртожитках багатьом студентам бракує місць, його вирішили переоблаштувати. На ремонт уже витратили 9,2 млн грн. З нового навчального року там уже можна б було заселяти студентів, однак вишу бракує коштів на закупівлю меблів. Саме тому вирішили влаштувати благодійний аукціон.

Він складатиметься з двох частин – тихої і гучної.

«На тихому аукціоні можна буде придбати речі наших студентів і викладачів. Більшість – від факультету культури і мистецтв. Вони власноруч створюють прикраси, картини, вироби зі шкіри. Ці речі експонуватимуть протягом аукціону, щоб кожен міг обрати, що йому до душі», – зазначила М. Осередчук.

Допомогти студентам зголосилися і відомі люди. Їхні лоти представлять на гучному аукціоні.

«Ми звернулися до Роксоляни Шимчук, яка має свою етно-майстерню. Вона надасть дуже особливу прикрасу, однак поки тримаємо інтригу, яку саме. Художник Лев Скоп спеціально під проект малює ікону. Також для аукціону бренд «Речі сили» передасть скриню, яку колись давали дівчатам, що виходили заміж і йшли в невістки. Крім того, на заході можна буде придбати ікону від майстерні святого Антонія», – розповіла Мирослава Осередчук і зазначила, усі виручені кошти направлять на потреби нового гуртожитку.

Вона додала, інші партнери заходу передадуть частину коштів, виручених з продажу своїх лотів на аукціоні для університету. Усе перерахують на благодійний рахунок ЛНУ.

Окрім цього, на аукціоні розігрують різноманітні сертифікати, до прикладу, «Купи студенту крісло», «Купи студенту ліжку».

«Тобто, кожен зможе оплатити вартість крісла чи ліжка для гуртожитку, – зазначила М. Осередчук. – Також ми ведемо переговори про облаштування цілих кімнат за кошти меценатів. У цьому шестиповерховму гуртожитку на кожному поверсі буде кімната для навчання та відпочинку. Надіємося, що знайдуться меценати, які облаштують їх».