Розвідка повідомила, що бойовики розширили перелік громадян, яким заборонено виїзд з ОРДіЛО

Тиждень 2

Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що в ОРДіЛО бойовики розширили перелік осіб, яким заборонено виїжджати на територію, підконтрольну Україні. Про це в четвер, 15 лютого, повідомляє медіа РНБО.

"Російське окупаційне командування посилює режим контролю за населенням окупованих територій Донбасу. Розширено перелік категорій громадян, яким забороняється виїзд на територію, підконтрольну уряду України", – йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, з початку лютого 2018 року заборону на виїзд "розповсюджено і на осіб, які залучаються до виконання господарських робіт та у якості обслуговуючого персоналу у т.зв. "органах влади" та "силових структурах" окупаційних адміністрацій".

Згідно з повідомленням, працівники ФСБ Росії складаються списки громадян "для їх затримування у разі спроби перетину лінії розмежування".

Як повідомлялося 5 лютого, Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Збройні сили РФ проводять відбір офіцерів для ротації в з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 армійських корпусів (АК) російських окупаційних військ.

Раніше бойовики поширили по всім бюджетним організаціям і заводам "ЛНР" негласне розпорядження, згідно з яким всім чоловікам у терміновому порядку потрібно з'явитися відзначитися у військкоматі.