Реформа судової системи: Лозовий відповів на критику своєї правки

Сегодня 1
Реформа судової системи: Лозовий відповів на критику своєї правки

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що повідомлення, про те, що українців не можна буде поховати без рішення суду, не відповідають дійсності.

Раніше парламентарія звинуватили в тому, що через його правки в Кримінально-процесуальному кодексі України від 15 березня процедура поховання ускладниться – доведеться чекати три дні дозволу суду і проводити експертизу. Лозовий запевняє, що такі процедури не прописані.

"Це брехня, це інсинуація, створена виключно з однією метою – дискредитувати Радикальну партію, нашу команду. Це дурість. Такого немає ні в моїх поправках, ні в Кримінально-процесуальному кодексі взагалі", заявив Лозовий, додавши, що його правка "викорінює корупцію в силових органах на місцях, тому (існує – Ред.) така протидія з боку силовиків".

Нагадаємо, невдоволення нововведеннями КПК висловив і глава Нацполіціі Сергій Князєв. За його словами, якщо їх терміново не скасувати, робота правоохоронців буде паралізована. Зокрема, він висловив претензії до процедури експертизи причини смерті. Князєв вважає, що нові правила обмежать слідчого в самостійності прийняття рішень і знизять ефективність проведення досудового розслідування.