У Канаді на смерть розбився професійний гірськолижник

Сегодня 3
У Канаді на смерть розбився професійний гірськолижник

35-річний французький гірськолижник Давид Пуассон загинув у Канаді в результаті нещасного випадку під час тренування. Спортсмен тренувався на гірськолижному курорті Накіска в провінції Альберта і загинув після падіння на спуску з гори. Пуассон готувався до північноамериканських стартів, які починаються 25-26 листопада.

Пуассон – бронзовий призер чемпіонату світу 2013 року в швидкісному спуску, учасник зимових Олімпійських ігор 2010 року в Ванкувері і 2014 року в Сочі. У 2008-2016 роках 11 разів потрапляв у десятку кращих на етапах Кубка світу в швидкісному спуску.

Нагадаємо, що днями при виконанні небезпечного стрибка в Непалі загинув російський екстремал Валерій Розов. Він розбився, виконуючи стрибок у спеціальному костюмі-крилі в Гімалаях.

Раніше ми писали, що український альпініст загинув під час сходження на Ельбрус. Туристична група, до складу якої входив одесит, не була зареєстрована в пошуково-рятувальному підрозділі МНС Росії.

Нагадаємо, що в серпні цього року на Монблані загинув Павло Петриченко, йому було 42 роки, він викладав в Одеському національному економічному університеті. Петриченко був кандидатом економічних наук і працював на кафедрі туризму. Вчений викладав з 2001 року, отримував гранти від уряду Франції на дослідження в університетах Ніцци і Анже.