Студентів погрозами змушували «дарувати» землю латифундистам на Хмельниччині

АСН 3
Студентів погрозами змушували «дарувати» землю латифундистам на Хмельниччині
Студентів погрозами змушували «дарувати» землю латифундистам на Хмельниччині

У Хмельницькій області колишні чиновники, використовуючи студентів, заволоділи сільськогосподарською землею загальною вартістю понад 20 млн грн. За даними правоохоронців схему заволодіння земельними ділянками, в яких були задіяні десятки людей, налагодили екс-начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької ОДА Олександр Данилюк і житель села Лісові Гринівці Дмитро Коваль. Про це повідомляє «Незалежний громадський портал».

"Через підставних осіб їм вдалося зібрати 53,2 га загальною вартістю 20 млн 720 тис грн. В більшості випадків кінцевим бенефіціаром земельних ділянок ставала Наталія Ядуха, дружина колишнього голови ОДА Василя Ядухи", - йдеться в статті.

У схемі заволодіння землею були задіяні студенти, які під страхом виключення з університету дарували дружині колишнього чиновника земельні ділянки. Як виявилося підозрюваний Олександр Данилюк викладав у навчальних закладах Хмельницької області право. За словами студентів, саме він лякав їх можливими проблемами з навчанням, якщо ті не підпишуть необхідні документи у нотаріуса.

У статті сказано, що підозрювані вже третій рік перебувають у СІЗО, поки триває судовий розгляд. Їм загрожує від 5 до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter