Власниками телеканалу "Прямий" стали кіпрські компанії, пов'язані з лотереєю УНЛ - ЗМІ (видео)

Дзеркало Тижня 4
Власниками телеканалу

Неофіційно УНЛ і компанію Efamiando пов'язували з оточенням президента Петра Порошенка.

Телеканал "Прямий" (замінив у 2017 році "Тоніс") у грудні минулого року перейшов у власність компанії Parlimo Trading Limited (Кіпр). Часткою в ній через іншу кіпрську фірму володіє Dadlaw Nominees Limited - секретарська компанія, після зміни влади стала співвласником лотереї УНЛ, повідомляє проект Bihus.Info.

Наголошується, що Parlimo Trading Limited поки що належить екс-регіоналу Володимиру Макеєнку і ще одній кіпрській структурі - Сenterano Trading Limited, яка належить кіпрській Dadlaw Nominees Limited. Обслуговує Parlimo Trading Limited компанія Dadlaw Secretarial Limited (Кіпр).

"Dadlaw Secretarial Limited і Dadlaw Nominees Limited цікаві тим, що обслуговують ще одних відомих кіпріотів - компанію Efamiando Holdings Limited. Донедавна вона володіла лотерейним оператором "Українська національна лотерея". Хоча кінцевим бенефіціаром лотереї називав себе тренер з велоспорту в дитячій спортшколі Роман Зеньо, який ніколи не займався бізнесом, неофіційно УНЛ і Efamiando пов'язували з оточенням президента Порошенка - Борисом Ложкіним, Олександром Третьяковим і Глібом Загорієм", - повідомляють журналісти.

Наголошується, що раніше одноосібним власником телеканалу був Володимир Макеєнко, який придбав його в 2017 році. Тоді в політичних колах з'явилася версія, що за Макеєнком стоїть оточення президента, яку сам Макеєнко заперечує, відзначають журналісти.

На початку 2000-х Макеєнко разом з Порошенком працювали у фракції "Солідарність". Під час Евромайдану нетривалий час він був головою КМДА. У розпал протистояння 20 лютого 2014 року Макеєнко вийшов з Партії регіонів і розблокував роботу київського метрополітену, який за два дні до того зупинив нібито через загрозу теракту. Після виходу з Партії регіонів політик опинився в партії "Наш край".

Читайте також: Нацрада перевірить телеканал NewsOne через популяризацію "державного перевороту"

Раніше повідомлялося, що колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк продав американській компанії Atmosphere Entertainment, Inc. (підконтрольній Івану Жеваго – сину депутата Костянтина Жеваго) 30%-у частку телеканалу "Espreso.TV" за 1 млн 465 тисяч доларів.

За матеріалами: bihus.info / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter