У Брюсселі проходить мітинг на підтримку Каталонії (видео)

Дзеркало Тижня
У Брюсселі проходить мітинг на підтримку Каталонії (видео)

Акція має назву "Європа, прокинься!".

Масова демонстрація на підтримку незалежності Каталонії проходить сьогодні в бельгійській столиці Брюсселі.

Як повідомляє видання Le Soir, на мітинг зібралися близько 10 тисяч каталонців і вихідців з автономії. Акцію організували дві каталонські організації за незалежність "Національна каталонська асамблея" і "Омніум культурал", вони заявили про участь 20 тисяч людей.

Як повідомляється, в адміністративну столицю Євросоюзу з усіх кінців Європи з'їхалися люди, багато з них вийшли на демонстрацію з прапорами Каталонії.

Маніфестація проводиться під гаслом "Європа, прокинься! Захистимо демократію!".

Як повідомлялося раніше, Верховний суд Іспанії відкликав міжнародний ордер на арешт колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона і чотирьох членів його уряду, які знаходяться в Бельгії, повідомляє Reuters. Суд пояснив це тим, що окремі звинувачення, зокрема, заколот і повстання проти уряду, не визнають в Бельгії, і їх не можна відокремлювати від інших звинувачень.

Дивіться також фото: Учасники масових протестів у Румунії вимагають, щоб корупціонери не уникли покарання

Другі слухання про видачу Іспанії колишнього глави уряду Каталонії Карлеса Пучдемоната інших чотирьох екс-членів кабінету міністрів автономії відкрилися в понеділок у Брюсселі. Бельгійський суд оголосить рішення про їх екстрадицію в Іспанію 14 грудня.

Екс-голова уряду Каталонії Карлес Пучдемон і колишні каталонські міністри готові повернутися в Іспанію тільки після закриття кримінальних справ проти них, повідомив Пучдемон.

На даний момент він виключає своє повернення в Іспанію.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter