Рада дозволила президенту доукомплектувати НКРЕКП

Сегодня 3
Рада дозволила президенту доукомплектувати НКРЕКП

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №7342-1, який дозволяє президенту самостійно доукомплектувати Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) до конкурсного відбору нових членів регулятора. За цей законопроект проголосували 233 народних депутати при 226 мінімально необхідних.

Згідно з документом, президент зможе провести призначення на всі вакантні посади членів НКРЕКП на термін до трьох місяців. Відзначимо, робота НКРЕКП була заблокована в зв'язку з затягуванням процедури ротації і хворобою одного з членів Нацкомісії.

Як повідомлялося, в кінці листопада 2017 року НКРЕКП втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Разом з тим, комісія з відбору нових членів НКРЕКП тільки недавно змогла приступити до роботи.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.