Бойовики застосовують лазери проти місії ОБСЄ - Хуг

Сегодня
Бойовики застосовують лазери проти місії ОБСЄ - Хуг

Минулого тижня (2 – 8 жовтня) бойовик т.зв. "ЛНР", застосувавши лазер, вивів з ладу спостережну камеру Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомив 13 жовтня перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг через скайп-включення з зони проведення АТО.

"Часто сторони умисно намагаються засліпити (камери СММ ОБСЄ – Ред.). Наприклад, увечері 4 жовтня член так званої "ЛНР" застосував лазер, щоб вивести з ладу камеру СММ південніше Станиці Луганській. У протягом 5 годин камера не могла нічого зафіксувати", – розповів Хуг.

Хуг також задався питанням про те, що саме хотіли приховати бойовики.

"Виникає питання, що так звана "ЛНР" намагається приховати, яку реальність він не хоче, щоб побачив світ? За твердженням так званої "ЛНР", вони розберуться з цим інцидентом", – зазначив заступник голови СММ ОБСЄ.

Він також додав, що через мінування доріг до населених пунктів, розташованих на лінії розмежування, їх жителі стали заручниками небезпечної ситуації.

Нагадаємо, Україна на засіданні постійної ради ОБСЄ закликала Росію вивести з Донбасу озброєння і військових, а також припинити окупацію Криму.

Як повідомлялося, бойовики проводять спецоперацію на Донбасі, через що в черговий раз не пропустили моніторингову місію ОБСЄ.

Як відомо, з 3 по 10 жовтня підтверджені втрати бойовиків на Донбасі склали шість осіб. Зокрема, в рядах так званої "ДНР" зафіксовано четверо загиблих. Ще двох бойовиків не дорахувалася т.зв. "ЛНР".