У Львові відбувається благодійна фотовиставка-аукціон «На прищіпках»

ZIK
Фото Ірини Микичак
Фото Ірини Микичак

Сьогодні у сквері «На валах», що навпроти Львівської ОДА, відбувається благодійна фотовиставка просто неба «На прищіпках». Тематика світлин: «Я люблю життя».

Фотовиставка поєднана з аукціоном, тож глядачі можуть придбати будь-які з робіт, а виручені кошти будуть скеровані на благодійні цілі. Як повідомляють організатори, усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Мобільному хоспісу для дітей ЗУСДМЦ. По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Фото Ірини Микичак

Для тих, хто бажає придбати будь-які світлини з виставки «На прищіпках», можна буде зробити за добровільну пожертву (від 10 грн/фото). Спеціально для цього облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі можуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини.

Фото Ірини Микичак

«Ціную кожну хвилину життя. Бо воно дуже коротке. Вірю, що кожна маленька добра справа додає кожному сили і натхнення. Підтримуйте, друзі!», – написала на своїй сторінці у Фейсбук заступник начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

Додамо, що минулоріч спільними зусиллями вдалось зібрати 3106 грн., які було спрямовано на образотворчі заняття та смаколики для діток з «Лівчицької спеціальної загально-освітньої школи-інтернату І-ІІ ступеня (для дітей з вадами психо-фізичного розвитку)».

Фото Ірини Микичак

Прийти та придбати кадри, які найбільше впали в око, можна сьогодні до 19:00. Організатори події запевняють: гарний настрій, обмін досвідом та приємно проведений час гарантовано. Поспішайте.

Про результати та зібрану суму читайте наступного понеділка на сайті інформаційного партнера благодійної виставки Дивись.info.