У журналістки "Українського радіо" проходять обшуки: в СБУ це заперечують

Канал 24 1
У журналістки

Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на саму Мялик.

"Зараз я перебуваю у своїй квартирі на вулиці Михайла Донця, 2а. Несподівано до мене додому прийшли співробітники СБУ та Генпрокуратури, проводять обшук", – сказала журналістка.

Читайте також: Поліція розслідує напад на журналістів у Києві, які знімали приліт Медведчука

Мялик стверджує, що силовики у її квартирі шукають флешки, телефони, ноутбуки та інші носії інформації. Журналістка запевнила, що не розуміє, чому обшукується її квартира, проте пов'язує це зі професійною діяльністю.

"Останнім часом я проводила журналістське розслідування, яке пов'язане з тіньовими схемами щодо ненадходженням коштів до державного бюджету. Кілька днів поспіль мені надходили непрямі погрози від різних людей, які натякали на те, щоб я не пхала свого носа, куди не слід", – розповіла Мялик.

Журналістка додала, що ніхто не уточнює, що саме шукають у її квартирі та що буде далі.

Видання зазначило, що речниця СБУ Олена Гітлянська у коментарі журналістам розповіла, що обшук проходить не у Мялик, а в її брата.

Я не знаю, чи в неї. Наскільки я знаю, він мав проходити у її брата. Можливо, якщо вони живуть в одній оселі… Але її професійна діяльність точно жодного відношення до цього не має, – запевнила Гітлянська.

Проте Мялик спростувала слова Гітлянської: "Обшук проходить саме у мене, в ухвалі Печерського суду значиться моє ім'я".

Водночас журналістка пояснила, що її брат є головою відділі по боротьбі з незаконним обігом акцизних товарів ОБНОТ Києва і чоловіка, можливо, підозрюють у тому, що він надав їй інформацію для розслідування.

"У моєму розслідуванні якраз йдеться про роботу тіньових схем у ОБНОТі. Я вважаю, що це – певною мірою тиск", – сказала Мялик.

Згодом речниця СБУ на сторінці журналістки у Fаcebook звинуватила Мялик у перекручуванні інформації.

"Світлано, ну навіщо ти таке пишеш? Ми ж з тобою розмовляли і ти точно знаєш, що справа прокуратури тебе вона ніяк не стосується!", – написала вона.