Uber розповів, представники яких країн найчастіше замовляють таксі сервісу в Україні

Finance.UA
Uber розповів, представники яких країн найчастіше замовляють таксі сервісу в Україні

Онлайн-сервіс з виклику таксі Uber проаналізував дані про поїздки в Україну за останній місяць і визначив країни, жителі яких найактивніше користувалися його послугами.

До першої п’ятірки країн, користувачі яких найчастіше замовляли поїздки через додаток Uber в Україні, увійшли (в алфавітному порядку): Великобританія, Польща, Росія, США і Франція. Причому, серед американців найчастіше поїздки з Uber замовляли жителі Сан-Франциско, Нью-Йорка і Лос-Анджелеса, а більшість призначених для користувацьких акаунтів гостей з Великобританії зареєстровані в Лондоні. Першу десятку замикають Білорусь, Ізраїль, Нідерланди, Туреччина та Чехія.

Читайте також: У додатку Uber знайшли шпигунську функцію – ЗМІ

У сервісі підкреслили, що Uber працює в більш ніж 600 містах 77 країн світу. При цьому щоб замовити поїздку за кордоном, немає необхідності знати іноземну мову – всю інформацію користувач вводить на встановленому в інтерфейсі додатка мовою на своєму смартфоні; ціна поїздки висвічується заздалегідь; не потрібно шукати місцеву валюту, щоб розплатитися з водієм, адже вартість списується з прив’язаної до акаунту карти. Саме тому для іноземних гостей цей звичний сервіс зручний і комфортний при переміщенні українськими містами.