Еволюцію Jeep Wrangler від військового автомобіля до міського кросовера показали на відео

Новое Время
Еволюцію Jeep Wrangler від військового автомобіля до міського кросовера показали на відео

Wrangler випускається з 1986 року, але в новому ролику показали і його попередника - Jeep CJ, який випускався з Другої світової війни.

Тривалість ролика від найперших прототипів до пікапа Scrambler, який покажуть в 2018 році, становить трохи більше двох хвилин, повідомляє Autoblog.

У ролику використані аудіозаписи роботи різних двигунів Jeep і звукові доріжки з рекламних роликів тих років. Журналісти відзначають, що робота Youtube-каналу Donut Media дозволяє поглянути "на загальні риси, які зберігаються протягом більш ніж 75 років і на зміну споживчих настроїв".У 1940 році на прохання армії США про новий позашляховик відгукнулися Bantam, Ford і Willys. Willys в підсумку виграв контракт в 1941 році, щоб побудувати 16.000 авто для американських і союзних сил. З 1945 року випускалася цивільна версія цього позашляховика - Jeep CJ (від англійського Civilian Jeep). Ця модель зі змінами вироблялася компанією American Motors до 1986 року.

Chrysler купив торгову марку Jeep у American Motors в 1987 році, незабаром після дебюту моделі Jeep Wrangler, і зумів утримати бренд, незважаючи на власні проблеми. Попри зміну власників протягом довгого часу, Jeep зберігає свою штаб-квартиру в Толедо, штат Огайо.

Додамо, що нове покоління Wrangler буде представлено на автосалоні в Лос-Анджелесі в кінці листопада. Позашляховик отримає 2-літровий бензиновий турбомотор, а також новий двигун Pentastar V6. За попередніми даними, він збереже рамну конструкцію, але при цьому отримає алюмінієві кузовні панелі.