Екс-лікаря збірної США з гімнастики Нассара засудили до 60 років в'язниці за зберігання дитячої порнографії

Гордон
Екс-лікаря збірної США з гімнастики Нассара засудили до 60 років в'язниці за зберігання дитячої порнографії

Федеральний суд американського штату Мічиган засудив колишнього лікаря американської збірної зі спортивної гімнастики Ларрі Нассара до 60 років в'язниці за зберігання дитячої порнографії, повідомляє Reuters.

Стосовно 54-річного Нассара, який у липні визнав себе винним у зберіганні тисяч дитячих фотографій, також розглядають справи про сексуальне насильство. Покарання щодо них поки не призначили.

Суддя Джанет Нефф підкреслила, що Нассар "більше ніколи не повинен мати доступу до дітей".

Нассара обвинувачують у 33 епізодах сексуальних злочинів.

Американські гімнастки Джессіка Говард, Жанетт Антолін та олімпійська чемпіонка Джеймі Данцшер у лютому 2017 року звинуватили Нассара в сексуальному домаганні.

10 листопада в сексуальному насильстві його звинуватила триразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Елі Райсман. Американська гімнастка Маккайла Мароні заявила, що лікар сексуально домагався її у 13-річному віці під виглядом лікування.

Нассара заарештували у грудні 2016 року під час федерального розслідування щодо розповсюдження дитячої порнографії. Також його обвинувачують у розбещенні десятків пацієнтів у період із 1996-го до 2015 року.

Нассар входив до складу медичного штабу збірної США на чотирьох Олімпіадах, також він працював із молодими спортсменками в університеті, звідки його було звільнено у вересні 2016 року через звинувачення в сексуальному насильстві.