Парубій: Закон про продовження мораторію на продаж землі буде сьогодні прийнятий. Це головне повідомлення

Гордон
Парубій: Закон про продовження мораторію на продаж землі буде сьогодні прийнятий. Це головне повідомлення

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що на засіданні 7 грудня депутати мають ухвалити законопроект стосовно продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Сьогодні на порядок денний сесії буде подано законопроекти, які стосуються продовження мораторію на продаж землі", – сказав Парубій, відкриваючи засідання парламенту.

За його словами, розглядати питання мораторію депутати будуть після обіду.

"Закон щодо продовження мораторію на продаж землі буде розглянуто сьогодні і буде сьогодні ухвалено. Це головне повідомлення", – заявив Парубій.

До того ж у Раді з'явився новий плакат: "Ні розпродажу української землі".

5 грудня комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект №7350, яким запропоновано продовжити мораторій на відчуження і купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Законопроект пропонує продовжити мораторій на продаж землі до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розроблення необхідних нормативно-правових актів, але не раніше ніж 1 січня 2019 року.

Міжнародний валютний фонд очікує скасування мораторію на продаж землі в Україні наприкінці 2017 року. Мораторій діє із 2002 року. Закон про його продовження до 1 січня 2018 року Верховна Рада України ухвалила 6 жовтня 2016-го.