Український омбудсмен Денісова звернулася до російської колеги перевірити умови утримання та надання медичної допомоги Сенцову

Цензор.НЕТ 1
Український омбудсмен Денісова звернулася до російської колеги перевірити умови утримання та надання медичної допомоги Сенцову

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі омбудсмена.

"Я стурбована дотриманням прав громадянина України Олега Сенцова, засудженого на території Російської Федерації", - йдеться у зверненні Уповноваженого Людмили Денісової до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової.

Як зазначає Людмила Денісова, вона отримала інформацію про те, що 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування і відмовився від прийому їжі.

У зв’язку з цим, Уповноважений просить Тетяну Москалькову особисто перевірити умови тримання та можливість надання Олегу Сенцову медичної допомоги.

Крім того, Людмила Денісова надіслала звернення до Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з проханням доручити Консульству України в м. Єкатеринбурзі (Російська Федерація) здійснити візит до виправного закладу, де наразі знаходиться Олег Сенцов, та перевірити умови тримання та надання йому медичної допомоги.

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці терактів, засудивши до 20 років позбавлення волі. Нині Сенцова утримують у колонії "Білий ведмідь" у місті Лабитнангі.

14 травня він заявив про початок безстрокового голодування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066474