Авакова та Парубія хочуть допитати у справі про держзраду Януковича

iPress.ua 1
Авакова та Парубія хочуть допитати у справі про держзраду Януковича

"Прошу викликати на судове засідання усіх свідків, які давали свідчення під час досудового розслідування для їх допиту з приводу відомих їм обставин інкримінованих обвинуваченням кримінальних правопорушень", - оголосив прокурор Руслан Кравченко, інформує 112.ua. Крім того, в суді чекають на секретаря РНБО Олександра Турчинова, який у 2014 році виконував обов'язки президента України.

Серед прізвищ, які прозвучали, є Арсен Аваков, Андрій Парубій та Андрій Дещиця. Перший, на думку прокурора, може надати інформацію про події, пов'язані з анексією Криму Росією, а також самоусуненням Януковича від влади. Крім того, в прокуратурі переконані, що Парубій та Турчинов зможуть надати докази держзради Януковича.

Крім того, прокурори мають намір допитати в суді низку службових осіб з командування ВМС України, яке до 2014 року розташовувалося в Криму, а також українського МЗС. До суду також викликають колишнього посла України в Росії Володимира Єльченка, екс-голову СБУ Валентина Наливайченка, нардепів Володимира Литвина та Рефата Чубарова, а також екс-депутата Держдуми РФ Іллю Пономарьова.