Росіяни почали замітати сліди на Донбасі - розвідка

Сегодня
Росіяни почали замітати сліди на Донбасі - розвідка

Керівництво російсько-окупаційних військ здійснює ліквідацію компрометуючих матеріальних доказів незаконної присутності і діяльності РФ на Донбасі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"Так, 7 листопада з окупованої Макіївки в напрямку Російської Федерації висунулася колона в складі 30-35 завантажених великогабаритних автомобілів з заклеєними цивільними номерними знаками РФ. Встановлено, що таким чином російськими кураторами організований вивіз з тимчасово окупованих територій ОРДЛО на територію РФ службової документації і цінного обладнання", – розповіли у відомстві.

Нагадаємо, в Белграді (Сербія) відбулася зустріч спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова з врегулювання ситуації на Донбасі, на якій сторони домовилися продовжити роботу в даному напрямку.

Як відомо, 27 жовтня спецпредставник Держдепу США прибув до Києва і провів зустріч з президентом України Петром Порошенком, спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм і депутатами парламенту.

Нещодавно Волкер говорив, що у РФ є два варіанти дій на Донбасі. Він відкинув можливість заморозки конфлікту на сході України.