Суд заарештував директора фірми, що пов’язана зі справою Труханова

Еспресо.TV

Солом’янський районий суд Києва арештував на 60 діб директора фірми “Девелопмент Еліт” Петра Загодіренко, якого підозрюють у розкраданні бюджетних коштів Одеси

Про це заявив прокурор Валентин Мусіяка, передає "РБК-Україна".

Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Петра Загодіренка, який є фігурантом у справі про заподіяння шкоди бюджету Одеси.

"Запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб", - розповів прокурор.

Також підозрюваному представили можливість внести заставу у розмірі 5,2 млн гривень. Суд наклав зобов'язання на обвинуваченого здати усі паспорти. Разом з тим, прокурор поки не знає, чи будуть адвокати Загодіренка оскаржувати дане рішення.

Читайте також: Хто такий мер Труханов і чому його судять

Нагадаємо, у вересні 2016 року мерія Одеси придбала будівлю, що раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП "Завод "Краян", за 185 млн грн у приватної структури. Ця структура на початку 2016 року придбала весь комплекс із аукціону, організованого ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн.

Отримані від мерії 185 млн грн фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності. На рахунки приватної компанії-продавця будівлі було накладено арешт. З того часу постійно тривали спроби зняття арешту з рахунків, у тому числі шляхом раптової зміни ціни в угоді у січні 2018 року.