У Путіна відповіли на заборону російським військовим відвідати штаб-квартиру ООН

Сегодня
У Путіна відповіли на заборону російським військовим відвідати штаб-квартиру ООН

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав неприйнятними дії США, які не видали візи членам делегації Генерального штабу Збройних сил РФ для поїздки в штаб-квартиру ООН.

"ООН – ключове слово, зрозуміло, країна, яка приймає у себе штаб-квартиру Організації Об'єднаних Націй, американська влада несуть певні зобов'язання як країна, що приймає у себе структуру ООН", – підкреслив представник Кремля.

"В цьому випадку ми надзвичайно стурбовані подібною ситуацією і вважаємо її неприйнятною", – заявив Пєсков.

Раніше повідомлялося, що влада США не дали в'їзні візи членам делегації Генерального штабу Збройних сил РФ на чолі з першим заступником міністра оборони Андрієм Третяком, зірвавши їх участь в заході по лінії ООН в Нью-Йорку.

"Для участі в цьому брифінгу планувалася делегація Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації під керівництвом радника начальника Генерального штабу Збройних сил РФ, першого заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Третяка. Однак місцева сторона всієї делегації Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, включаючи генерал-лейтенанта Третяка, в'їзну візу на територію Сполучених Штатів не оформила", – повідомив представник Міністерства оборони Росії Олександр Ємельянов.

Нагадаємо, 13 вересня в польський Гданськ прибула чергова партія американської військової техніки в рамках стратегії НАТО щодо зміцнення східних кордонів. США перекинули понад 1000 одиниць американського озброєння, включаючи танки Abrams, бойові машини піхоти Bradley і самохідні гаубиці.

На наступний день стало відомо, що у американців вкрали дороге устаткування на 55 тисяч доларів.

Ще влітку міністр оборони РФ Сергій Шойгу прокоментував посилення військ НАТО біля кордонів з РФ. За його словами, Росія має намір у відповідь на дії НАТО зміцнювати оборону своїх західних кордонів.