Саакашвілі: Іванішвілі боїться мого приїзду до Грузії

Гордон 2
Саакашвілі: Іванішвілі боїться мого приїзду до Грузії

Екс-президент Грузії і колишній голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі переконаний, що керівництво Грузії боїться його приїзду до країни. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи розмову російського пранкера Лексуса (Олексія Столярова), який від імені глави міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова поговорив із главою грузинського правоохоронного відомства Георгієм Мгебрішвілі.

"Міністр російського олігарха Іванішвілі (екс-прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі. – "ГОРДОН") визнав у розмові з "Аваковим" те, що я завжди казав: усі справи проти мене сфабриковані та мають суто політичний характер. Іванішвілі боїться мого приїзду до Грузії, бо грузинський народ, у якого вже досить матеріалу для порівняння мого правління з олігархічним гнітом, вийде на вулиці та змете їх, як тільки я з'явлюся у Тбілісі", – упевнений Саакашвілі.За словами політика, його найближчі плани пов'язані з Україною.

"Але у мене є найближчі плани, пов'язані з Україною і зі звільненням її від молдовських та донецьких олігархів", – запевнив Саакавшвілі.

Видання "Страна.uа" опублікувало запис розмови, імовірно, пранкера Олексія Столярова (Лексуса) від імені міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Мгебрішвілі, в якій обговорювали тему видавання Грузії Саакашвілі. У розмові нібито Мгебрішвілі заявив, що у Грузії не хочуть приймати екс-президента і що він їм "нах...й не потрібен".

Міністерство внутрішніх справ Грузії спростувало розмову міністра з пранкером. У відомстві зазначили, що Мгебрішвілі не розмовляв ні з Аваковим, ні з іншою особою, і додали, що твердження про розмову незахищеним каналом зв'язку несерйозні.

26 липня, коли Саакашвілі перебував у США, Державна міграційна служба України повідомила, що президент Петро Порошенко видав указ про втрату ним українського громадянства через неправдиві дані, які той вказав під час набуття громадянства. Зокрема не повідомив, що на території Грузії його заочно заарештовано.

1 серпня Саакашвілі заявив, що сподівається на порядність українських громадян, які не допустять його екстрадиції до Грузії, якщо він повернеться в Україну. За словами політика, він готовий відстоювати своє українське громадянство в суді і не буде просити притулку у США через утрату українського громадянства.

8 серпня стало відомо, що Саакашвілі виїхав із Польщі і прибув до Литви, 10 серпня він приїхав із сім′єю до Угорщини.