Громадський транспорт у Німеччині зроблять безкоштовним

АСН 2
Громадський транспорт у Німеччині зроблять безкоштовним
Громадський транспорт у Німеччині зроблять безкоштовним

Влада Німеччини скасує плату за проїзд у громадському транспорті в окремих містах країни у відповідь на вимогу Брюсселя підвищити якість повітря. Про це заявив представник уряду Штеффен Зайберт, передає germania.one.

Мета пропозицій - скоротити на вулицях число приватних автомобілів. Чиновник підтвердив, що кабмін скерував до Єврокомісії лист, у якому повідомив про заходи з метою скорочення рівня викидів вуглекислого газу.

Представник Меркель визнав, що вимога термінова і вона буде відповідальністю ще чинного уряду. Майбутньому уряду доведеться виконувати програму «Чисте повітря 2017-2020» і займатися питаннями фінансування запропонованих заходів.

Список міст із безкоштовним проїздом ще не визначений. За словами представника транспортного міністерства, це повинно бути 5 міст. Швидше за все, ними стануть Бонн, Ессен, Герренберг, Ройтлінген і Маннгайм.

Влада хоче забезпечити в містах чисте повітря і уникнути введення заборон на користування дизельним транспортом. Якщо влада Німеччини не виконає вимогу ЄК, їй загрожує Європейський суд.