У МЗС РФ вважають, що "кремлівський доповідь" – спроба впливати на ситуацію в Росії перед виборами

Гордон
У МЗС РФ вважають, що

Санкції проти росіян, які готує США, – спроба вплинути на РФ перед президентськими виборами. Про це в коментарі агентству ТАСС 13 січня сказав заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Він заявив, що до "кремлівської доповіді" у РФ ставляться "по-філософськи" і бачать в ній спробу вплинути на внутрішню ситуацію у РФ.

За словами Рябкова, стоїть питання "про дзеркальну, про асиметричну або будь-яку іншу" відповідь на санкції.

Також дипломат сказав, що нормалізація відносин потрібна і Москві, і Вашингтону, але такими діями США вона віддаляється.

13 грудня 2017 року американський сенатор від Республіканської партії Марко Рубіо заявляв, що США можуть ввести санкції проти наближених до президента РФ Володимира Путіна чиновників. "Кремлівську доповідь" Конгресу США мають подати не пізніше 29 січня.

Один з авторів рекомендацій зі складання санкційного списку – старший науковий співробітник Atlantic Council, економічний аналітик Андерс Аслунд – стверджував, що обмежувальні заходи торкнуться семи категорій наближених до президента РФ бізнесменів і чиновників.

У так звану кремлівську доповідь увійдуть, за даними газети "Коммерсантъ", приблизно 50 високопосадовців і бізнесменів, наближених до президента РФ Володимира Путіна, а також члени їхніх сімей.