Xiaomi Mi 8 продовжує залишатися в центрі уваги

АСН 1
Xiaomi Mi 8 продовжує залишатися в центрі уваги
Xiaomi Mi 8 продовжує залишатися в центрі уваги

Xiaomi Mi 8 - новинка, яка протягом тривалого часу утримує увагу шанувальників цього виробника.

Незважаючи на те, що смартфон досі не з'явився в продажу, навколо нього ходить безліч чуток, і саме його називають найбільш очікуваним пристроєм, який має з'явитися в середині цього року. Розглянемо, що відомо нам на сьогоднішній день, і які нові подробиці варті уваги.

У зв'язку з тим, що на полицях магазинів Mi 8 годі й шукати, відомі блогери та компанії огляди поки не надавали, так що орієнтуватися доводиться виключно на слова самого засновника компанії Лао Цзюнь. Саме він поділився інформацією про те, що ця модель буде демонструвати неймовірний час роботи.

Протягом двох тижнів сам Лао Цзюнь викладав у Weibo (популярна китайська соціальна мережа) скріншоти, які дозволяли отримати деяку інформацію про можливості новинки. За ідеєю, він особисто використовує Mi 8. Так що таким чином була отримана інформація про те, що смартфон здатний пропрацювати на одному заряді 1 повний день, 10 годин і майже 45 хвилин. І навіть після цього рівень заряду акумулятора становив 18%. Якщо це дійсно так, то результат дійсно чудовий.

Згідно з інформацією, яку надав директор Xiaomi, весь цей час смартфон активно використовувався для перегляду актуальних повідомлень і працював з 4G і Wi-Fi. Також, згідно з його твердженням, середнє завантаження дозволить використовувати пристрій протягом 2-х діб.

Не можна не сказати і про іншу новинку, яка очікується незабаром. Так, незабаром Xiaomi планує представити Mi 8 Explorer Edition - трохи більш дорогу і досконалу версію цієї моделі. Вона отримає тривимірну систему сканування особи, а також подекранний дактилоскопічний датчик.

У якийсь момент у мережі навіть з'явилися чутки про те, що Mi 8 Explorer Edition отримає унікальну прозору кришку, що дозволить користувачам бачити все мікросхеми. Але з часом виявилося, що це не правда. Але ось чохол з такою картинкою все-таки є і при бажанні його можна придбати всього за 4 долари. Куди більш істотною буде різниця у вартості Mi 8 і Mi 8 Explorer Edition. За попередніми даними вона складе цілих 140 доларів США. Хоча для любителів всіляких новомодних доповнень, це не дуже висока плата.

Ну а поки порівняти ціни в Україні на інші моделі смартфонів від Xiaomi можна за цим посиланням.