Італійський лоукостер запустить 5 рейсів з Італії в Україну

Finance.UA 2
Італійський лоукостер запустить 5 рейсів з Італії в Україну

Італійська низькобюджетна авіакомпанія Ernest Airlines з грудня запустить регулярні рейси з Києва в італійські міста. Про це повідомила прес-служба міжнародного аеропорту “Київ” (Жуляни).

Перший політ з Італії авіакомпанії Ernest в Україну відбувся 20 жовтня цього року за маршрутом Мілан Бергамо-Львів з двома щотижневими рейсами, а з грудня місяця додається ще один рейс на тиждень. Рейси Київ-Неаполь будуть виконуватися з 9 грудня, Київ-Бергамо — з 4 грудня, Львів-Венеція та Львів-Неаполь з 8 грудня.

Вартість квитка в один бік складатиме 43-50 євро. У вартість квитка входить ручна поклажа до 10 кг. Ernest Airlines дозволяє пасажирам купувати до трьох місць багажу — 15, 20 або 25 кг кожне, від 8 євро за одне місце.

Рейси зі Львова в Неаполь здійснюватимуться три рази на тиждень по вівторках, п’ятницях і неділях, а рейси зі Львова до Венеції два рази на тиждень по п’ятницях і неділях. Відзначається, що рейси з Києва у Неаполь і Мілан (Бергамо) здійснюватимуться три рази на тиждень по середах, суботах і неділях.