Аварія потягу, лісові пожежі і харчове отруєння. Поліція Франції визначила нові цілі терористів – ЗМІ

Гордон 2
Аварія потягу, лісові пожежі і харчове отруєння. Поліція Франції визначила нові цілі терористів – ЗМІ

У Франції зміцнили заходи безпеки через посилення за останні три місяці "джихадистської пропаганди", яка може спричинити нові теракти у Європі. Про це з посиланням на конфіденційні документи поліції повідомляє видання Le Parisien.

Серед можливих видів терактів згадали аварію поїзда, лісові пожежі й харчові отруєння. Крім того, поліція звертає особливу увагу на викрадання автомобілів, аби запобігти черговим наїздам на людей.

Загроза для Франції "залишається дуже високою".

Заходи безпеки через можливі теракти посилюються, зокрема: на залізничному транспорті, у школах та університетах.

За однією з версій, терористи можуть здійснити напад на туристів, які святкують Дні європейської спадщини (16–17 вересня).

У великих містах Європи останніми роками відбуваються теракти з великою кількістю жертв серед мирного населення. Унаслідок вибухів 13 листопада 2015 року в Парижі загинуло 130 осіб.

20 квітня 2017 року в Парижі чоловік відкрив вогонь з автомата по поліцейській машині, яка зупинилася на червоний сигнал світлофора. Під час атаки загинув поліцейський. Іще двоє дістали серйозні поранення. Нападника вбили. Відповідальність за скоєні акти насильства взяла на себе терористична організація "Ісламська держава".