На Львівщині музиканта у кафе силою змусили відмовитися від російськомовних пісень

Експрес 5
На Львівщині музиканта у кафе силою змусили відмовитися від російськомовних пісень

Уже неодноразово львів’яни стикались з тим, що в громадських місцях дедалі частіше відбуваються сутички через російськомовну музику.

Як повідомляє «Ulvovi.info», раніше були схожі випадки. Наприкінці минулого року відбувся прикрий інцидент на території ресторану-клубу «Старгород», коли чоловіки напідпитку вирішили попросити ді-джея вимкнути російськомовну музику. Тоді все це закінчилось бійкою та відкриттям кримінальної справи. Досі не відомо, чи були винні охоронці закладу, які удесятьох накинулись на двох чоловіків, чи двоє друзів, які відпочивали й, можливо, випили трохи лишнього.

Сьогодні вночі трапилась схожа подія, але, на жаль, все не обійшлось так мирно, як попереднього разу. Близько 3 години ночі в кафе «Золота підкова», що знаходиться на території Львівщини, відбулась суперечка між відвідувачами та музикантами. Як повідомили у поліції, четверо чоловіків побили музиканта через російськомовну музику. Як зазначив постраждалий, йому не давали жодних попереджень, просто накинулись з кулаками, а на додачу – зіпсували обладнання. Місцеві мешканці, що теж знаходились у закладі, втрутились у суперечку та стали на захист музиканта. Тоді підозрювані витягнули травматичну зброю та почали стріляти. На місці зараз працює поліція, з’ясовує всі деталі справи. Під час інциденту були постраждалі, які зараз госпіталізовані, а також підозрювані значно пошкодили майно громадського закладу.

Як так сталось, що ніхто не помітив зброї у підозрюваних – це буде з’ясовувати поліція. Прикро, що такі ситуації трапляються дедалі частіше, демонстрація сили завжди переважає над адекватними методами вирішення суперечки, а жертвами таких необдуманих дій стають мирні місцеві мешканці.