"Це давно не холодна війна": Клімкін в ОБСЄ закликав посилити санкції проти РФ

5 канал

Росія веде справжню війну проти України та Європи. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у рамках 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні, передає УНІАН.

"Дехто говорив про повернення до "холодної війни". Це насправді неправильно. Росія зараз веде справжню війну проти нас, проти Європи та її цінностей. Ця війна ведеться російськими військами без розпізнавальних знаків, але за допомогою танків та гармат на українській землі", - підкреслив Клімкін.

Також очільник МЗС додає, що Росія використовує також сучасні інформаційні компанії, підтримувані на державному рівні. Зокрема, розповсюджує дезінформацію з метою дестабілізації вільних та демократичних спільнот.

"Тому існує термінова необхідність відповісти на ці випробування. Мета гібридної війни - використати уразливість демократії", - підкреслив Клімкін.

Тому очільник українського МЗС наголошує: дотримання узгоджених дій та зміцнення солідарності незамінні для повернення до безпекового порядку, який ґрунтується на правилах та нормах міжнародного права.

Наостанок, Клімкін закликав країни ОБСЄ ввести нові санкції проти РФ.

"Особисті санкції - один із найважливіших інструментів… Кожне порушення прав людини к Криму повинно привести до нових санкцій ", - заявив дипломат.

Дивіться також фотогалерею за темою: