Справа Скрипаля: Британія вишле значну кількість російських дипломатів - ЗМІ

Новое Время 3
Справа Скрипаля: Британія вишле значну кількість російських дипломатів - ЗМІ

Велика Британія готується вислати з країни значне число російських дипломатів через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки, повідомляє Sky News з посиланням на джерела.

За інформацією телеканалу, британський прем'єр-міністр Тереза ​​Мей виступить сьогодні з відповідною заявою.

Також Sky News зазначає, що російський посол висланий з Британії не буде. Таким чином Лондон хоче зберегти можливість для діалогу з Росією.

Раніше стало відомо, що Велика Британія скликає Раду безпеки ООН у зв'язку з отруєнням Сергія Скрипаля.

4 березня колишній російський подвійний агент Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері. Скрипаль з донькою до сих пір в реанімації в критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка отруєні нервово-паралітичною речовиною, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займалися військові в рамках програми Новачок.

Також Мей зазначила, що Велика Британія до вечора вівторка чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон прийме найсерйозніші заходи у відповідь.

Росія дипканалами заявила Великій Британії про свою непричетність до отруєння Скрипаля, повідомив Дмитро Пєсков.