Мілов: Путін так довго тягнув з висуненням за рекомендацією політтехнологів

Гордон
Мілов: Путін так довго тягнув з висуненням за рекомендацією політтехнологів

Заява про висунення президента Росії Володимира Путіна на новий президентський термін, яка відбулася 6 грудня, не має політичного підтексту. Таку думку висловив російський опозиційний політик, директор Інституту енергетичної політики Володимир Мілов у Facebook.

"Це просто рекомендація політтехнологів, яка збігається з його власним небажанням втягуватися в активну кампанію і відповідати за результати своєї минулого "роботи", – зазначив опозиціонер.

Мілов пояснив, що Путін, по-перше, хотів максимально довго залишатися "над сутичкою", поки "якісь мутні особи" лаялися і "рвалися до трону".

"Політтехнологічна причина 2 – входження в кампанію, як не крути, передбачає хоча б мінімальною мірою необхідність відповідати за минулі справи і розповідати плани на майбутнє. Та які звіти і плани, ви що, не царська це справа, у мене тут справа Асад, зліва Ротенберг, і ще якийсь цей Трамп прилип", – продовжив він.

Третьою причиною затримки з висуненням на думку політика стало бажання президента "понагнітати невизначеність ситуації", коли в нього на руках були всі козирі.

"Це взагалі вигідна тактика. Збити приціл у противників, всякі солов'ї там заливаються, що "він не піде, буде наступник", розфокусувати противника, змусити понервувати", – зазначив Мілов.

Він додав, що, незважаючи на політологічні розрахунки, висунення президента мало "гранично убогий" вигляд.

"Уся цінність його "політтехнологів" розбивається об ось цей повністю казенний совковий підхід – насильно зігнати робітників на заводі (бл...! робітників на заводі! ну хоч би в "Яндексі" або "Касперському" оголосив про висунення!) і змусити їх кричати "Аллаху акбар" – і ось це типу мають розглядати як мега-круте висунення, яке всіх конкурентів зітре в порошок", – підкреслив опозиціонер.

Мілов додав, що народ буде сміятися над висуненням Путіна.

"Ми це ще в 1970-х бачили. Загалом, театральна пауза закінчилася пшиком", – підсумував політик.Путін заявив про намір брати участь у виборах глави держави у 2018 році 6 грудня. "Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації", – сказав він на мітингу-концерті, присвяченому 85-річчю Горьківського автомобільного заводу.

Президентські вибори у РФ пройдуть 18 березня 2018 року. До Путіна про плани висунення заявили Ксенія Собчак, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, бізнесмен Сергій Полонський, журналістка Катерина Гордон і російський блогер нігерійського походження Самсон Шоладемі.

Опозиціонер Олексій Навальний оголосив про рішення брати участь у виборах президента Росії. Голова Центральної виборчої комісії РФ Елла Памфілова зазначила, що Навальний зможе взяти участь у виборах президента у 2018 році, тільки якщо з нього знімуть судимості чи змінять законодавство. За її словами, опозиціонер зможе балотуватися в президенти РФ після 2028 року.