Депутати Прикарпаття виступили проти переслідування за громадянську та політичну позицію

ZIK 2

Сьогодні, 15 вересня, Івано-Франківська облрада прийняла звернення до керівництва держави з проханням не допускати фактів переслідування за громадянську та політичну позицію.

Йдеться про справу про вбивство депутата від «Свободи» Миргородської міськради Олега Супруненка, відкрите кримінальне провадження проти голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна та позбавлення українського громадянства екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Найбільш дискусійним виявилось питання, чи включати до цього переліку ситуацію навколо Саакашвілі.

За словами депутата Михайла Королика, це ніщо інше, ніж політичні ігри, які не можна ставити в один ряд з вбивством депутата.

Проти такої позиції висловились і деякі депутати від БПП. На їхню думку, це може бути розцінене як те, що вся область підтримує дії Саакашвілі на кордоні.

Рішення таки було проголосоване більшістю депутатів після обговорень.

Перед цим Саакашвілі у Фейсбуці розмістив термінове повідомлення такого змісту: «Перша з українських обласних рад прийняла рішення про підтримку звернення проти політики Порошенка. Ще кілька обласних рад розглянуть таке ж звернення найближчим часом».