Почався продаж активів Коломойського

Сегодня
Почався продаж активів Коломойського

ПриватБанк виставив першу партію активів в системі електронних торгів арештованим майном OpenMarket (СЕТАМ) на суму 50 млн грн. Про це повідомляє прес-служба СЕТАМ.

"ПриватБанк через OpenMarket в рамках підписаного договору про реалізацію активів продає 17 об'єктів нерухомості (квартир) на суму 50 млн грн", – відзначається в повідомленні.

Виставлені на продаж квартири знаходяться в місті Дніпро. Аукціон відбудеться 3 листопада 2017 року з 9:00 до 18:00.

"Упевнений, що наші послуги принесуть банку додаткові гроші. В результаті виграного тендера також планується виставлення ще ряду цікавих об'єктів банку", – підкреслив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишнєв.

Може йтися, зокрема про заарештоване майно низки заводів, кінцевими бенефіціарами яких є екс-власники ПриватБанку бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Так, арешт накладено на майно "Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату", "Нікопольського заводу феросплавів", "Марганецького гірничо-збагачувального комбінату" і "Дніпроазоту".

Арешт на це майно наклав Печерський райсуд Києва в рамках розслідування розкрадання коштів з ПриватБанку. Влітку 2017 року, через півроку після націоналізації "Привату" проти Коломойського і Боголюбова завели кримінальне виробництво через невиконання термінів реструктуризації боргів банку, прописаних в угоді про перехід ПриватБанку в держвласність.

Крім того, днями НБУ заявив про необхідність продажу непрофільного майна ПриватБанку, зокрема, гірськолижного курорту "Буковель", будівлі телеканалу "1+1" в Києві і літаків авіакомпанії МАУ. Як зазначила заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, продаж цих активів може бути проведена на майданчиках ProZorro або СЕТАМ.