Через корупційний скандал в Samsung звільнився генеральний директор

Сегодня
Через корупційний скандал в Samsung звільнився генеральний директор

Генеральний директор Samsung Electronics Квон О Хьюн після засудження голови компанії до тюремного ув'язнення вирішив звільнитися з-за "безпрецедентної кризи" в керівництві компанії. Квон О Хьюн є одним з трьох голов ради компанії. За його словами, він думав про припинення роботи "на деякий час" і вирішив "більше не відкладати це", повідомляє BBC.

"Оскільки ми зіткнулися з безпрецедентним кризою всередині компанії, я вважаю, що настав час для компанії почати все заново, з новим духом і молодими лідерами. Так компанія зможе краще реагувати на їй виклики в зв'язку з швидким розвитком галузі IT", – заявив Квон О Хьюн.

Він покине компанію в березні наступного року. У прес-службі компанії відзначили, що наступника призначать найближчим часом. Коли саме, не уточнюється.

Нагадаємо, віце-президента Samsung Лі Чже Єна, який фактично керував компанією, заарештували в кінці лютого. Тоді ж з Samsung звільнилася низка топ-менеджерів – вони покинули свої пости на тлі корупційного скандалу.

Йому пред'явили звинувачення в дачі хабарів в розмірі 39 мільйонів доларів. Слідство вважало, що він давав кошти чотирьом організаціям, контрольованим подругою колишнього президента країни Чхве Сун Сіль. В обмін Лі Чже Ен отримував заступництво влади, так він зміцнював контроль над компанією. Звинувачення наполягало на тюремному терміні для Чже Єна в 12 років, але він отримав лише п'ять.

Квон став гендиректором компанії в 2012 році, на цій посаді він замінив Чой Джі-Суна, який керував з 2009 року.