У месенджер Telegram додали альбоми та підтримку iPhone X

Новое Время
У месенджер Telegram додали альбоми та підтримку iPhone X

Популярний месенджер Telegram оновився до нової версії під порядковим номером 4.5. Оновлення вже доступно для завантаження в магазині Google Play.

Додаток отримав покращений пошук, можливість відправляти галереї з декількох фотографій і зберігати повідомлення, повідомляється в офіційному блозі Telegram.

"Починаючи з Telegram 4.5, кожного разу, коли ви відправляєте кілька фотографій або відео, вони згруповані в альбоми. Кожен альбом може містити до 10 фотографій або відео. Таким чином, на стороні одержувача буде одне повідомлення замість десяти", - підкреслили розробники. При виборі зображень користувачі можуть вказувати порядок завантаження.

Важливим нововведенням став покращений алгоритм пошуку каналів і ботів - їх тепер можна шукати за назвами. Крім цього, в новій версії сервісу з'явився чат під назвою "Збережені повідомлення" - заміна діалогу з самим собою. А адміністратори каналів отримали можливість закріплювати повідомлення - раніше така можливість була доступна тільки в супергрупах.

"Кожне збережене повідомлення має кнопку "перейти до", яка приведе вас в потрібне місце в чаті, де воно було спочатку розміщено. Збережені повідомлення чату завжди відображаються у верхній частині списку. Це дозволяє легко зберегти обране", - впевнені творці Telegram.

Оновлення вже доступно на Android. В App Store воно з'явиться в найближчі дні - з підтримкою iPhone X і новими настройками екрану в iOS.

Як повідомляло НВ, раніше творець Telegram Павло Дуров пояснив, за що блокують канали в месенджері. За словами Дурова, в Telegram "заборонена пропаганда насильства в будь-якій формі".