В окупованому Донецьку горів пологовий будинок

Сегодня
В окупованому Донецьку горів пологовий будинок

В окупованому Донецьку сьогодні загорівся пологовий будинок. Як повідомляють рятувальники, пожежа сталася на 3-му поверсі пологового відділення міської лікарні № 17 в Куйбишевському районі.

Постраждалих і загиблих в результаті немає. Але, судячи з фото з місця пожежі, вогонь розійшовся не на жарт. Відомо, що вогонь гасили більше 50 чоловік рятувальної служби, залучалося 11 одиниць техніки (пожежні автоцистерни, автодрабини, спеціальна аварійно-рятувальна машина та ін.)

Причини пожежі не називаються. Жителі Донецька вважають, що в лікарні виникла проблема з опаленням і, можливо, хтось приніс обігрівач.

"На вулиці вже досить холодно, ночами температура доходить до +3 градусів, а опалення не включають. Вже пологовий будинок могли б почати обігрівати", – говорить дончанка Юлія Вязьміна.

59e0c24536ee4-dan-news.info-2017-10-13-12-08-22-655863-img-9585

Як повідомлялося раніше, з 3 по 10 жовтня підтверджені втрати бойовиків на Донбасі склали шість чоловік. Зокрема, в рядах так званої "ДНР" зафіксовано четверо загиблих. Ще двох бойовиків не дорахувалася т.зв. "ЛНР".

Нагадаємо, протягом минулої доби бойовики на Донбасі сконцентрували обстріли на Донецькому напрямку з активним використанням піхотного озброєння і одиночним застосуванням мінометів.