Росія зробила резонансу заяву про загиблих найманців Вагнера

Канал 24
Росія зробила резонансу заяву про загиблих найманців Вагнера

Таку заяву зробила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова під час брифінгу.

Читайте також: Усі ідентифіковані найманці "Вагнера", що загинули у Сирії, раніше воювали на Донбасі: фото

За попередніми даними, в результаті збройної сутички, що сталася, причини якої зараз з'ясовуються, може йтися про загибель п'яти осіб, імовірно, громадян Росії. Є й постраждалі, але все це вимагає перевірки, в тому числі і, звичайно, громадянства – чи є усі вони громадянами Росії або інших країн. Я хотіла б ще раз підкреслити, що не йдеться про російських військовослужбовців, – зауважила Захарова.

Водночас дипломат підкреслила, що матеріали про загибель десятків і сотень російських громадян – це класична дезінформація. За її словами, загиблих росіян у Сирії – "не 400, не 200, не 100 і не десять".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок авіадуару по військах режиму Башара Асада було знищено російських найманців у Сирії. Цілком імовірно, що загинули 15 росіян, а причиною став вибух після атаки на склад зброї в Табії Джазіра.

Що таке ПВК "Вагнер"? Це російська нелегальна приватна військова структура. Її військові брали участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. При цьому бійці компанії неодноразово отримували державні нагороди.