Росія зробила резонансу заяву про загиблих найманців Вагнера

Канал 24


У Росії вперше підтвердили загибель їхніх невійськових у Сирії, які прибули туди в обхід каналів МЗС РФ. Цілком імовірно, йдеться про найманців приватної військової компанії "Вагнер".
Таку заяву зробила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова під час брифінгу.
За попередніми даними, в результаті збройної сутички, що сталася, причини якої зараз з'ясовуються, може йтися про загибель п'яти осіб, імовірно, громадян Росії. Є й постраждалі, але все це вимагає перевірки, в тому числі і, звичайно, громадянства – чи є усі вони громадянами Росії або інших країн. Я хотіла б ще раз підкреслити, що не йдеться про російських військовослужбовців, – зауважила Захарова.
Водночас дипломат підкреслила, що матеріали про загибель десятків і сотень російських громадян – це класична дезінформація. За її словами, загиблих росіян у Сирії – "не 400, не 200, не 100 і не десять".Що таке ПВК "Вагнер"? Це російська нелегальна приватна військова структура. Її військові брали участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. При цьому бійці компанії неодноразово отримували державні нагороди.