Турчинов на суді у справі Януковича - адвокату Сердюку: "Що це за клоун, який заважає мені виступати?"

Цензор.НЕТ
Турчинов на суді у справі Януковича - адвокату Сердюку:

Як повідомляє Цензор.НЕТ, це сталося під час виступу Олександра Турчинова.

...

"За планами, які пізніше стали зрозумілими, російських військових і політичних керівників, окупація Криму, роззброєння українських військових частин мали закінчитися саме 1 березня .., з тим, щоб окупувавши Крим і спровокувавши загибель цивільних осіб у Криму, почати, користуючись тим, що в країні хаос, відсутня влада, країна охоплена пожежами сепаратистських закликів, починати без опору вторгнення на територію України, щоб взяти під контроль південь і схід України, а також встановити контроль над містом Києвом, щоб відновити контроль силовим шляхом влада маріонеткового режиму Януковича ... Це була колосальна небезпека", - заявив Турчинов.

В цей час адвокат Януковича Сердюк підхопився зі свого місця і, перебиваючи Турчинова, попросив суд зробити свідку зауваження "щодо некоректних висловлювань в сторону клієнта".

"Це не політична трибуна і не місце для образи", - заявив Сердюк.

"Шановний суд, вибачте, а що це за клоун, який заважає мені виступати?" - парирував Турчинов.

У відповідь суддя Владислав Дев'ятко заявив, що адвокат знову порушив порядок судового засідання і попросив адвоката заспокоїтися і сісти.

Сердюк заявив, що щойно прозвучала образа всієї адвокатури країни і попросив суддю зробити зауваження свідку, а Турчинову - поважати адвокатів, суд і Януковича, "за якого голосував народ України".

"Свідок не знав, що ви адвокат! Ви підхопилися з місця і кричали!" - відповів суддя.

"Тепер я знаю, що це адвокат. Не думав, що адвокат так може поводитися!" - прокоментував Турчинов.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v3050621