В Приваті обшуки через "колишніх власників"

Сегодня
В Приваті обшуки через

Правоохоронці проводять вилучення документів в ПриватБанку у справі колишніх власників. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на джерело в банку.

Генеральна прокуратура України за сприяння Приватбанку продовжує розслідування фактів видачі "токсичних" кредитів компаніям, пов'язаним з екс-власниками банку, які, на думку МВФ, поставили під загрозу всю банківську систему України.

У службі безпеки банку повідомили, що в четвер у рамках розслідування кримінальних проваджень, відкритих за заявою нинішнього менеджменту банку, співробітниками прокуратури спільно з фахівцями банку було проведено ряд слідчих дій.

Як зазначають в службі безпеки банку, проведення таких дій не вплинуло на поточну роботу банку і співробітників його головного офісу.

Нагадаємо, в НБУ раніше заявили, що до націоналізації ПриватБанк був фінансовою пірамідою; по завіреннях регулятора, до колишніх власників фінустанова не повернеться.

ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. Вся процедура відбулася за 72 години. Причиною стало те, що "Приват" не зміг виконати програму докапіталізації. У Мінфіні та НБУ вже тоді заявляли, що перехід в держвласність був єдиним можливим варіантом порятунку фінустанови. У той же час, колишній бенефіціар "Привату" Ігор Коломойський запевняв, що ПриватБанк став жертвою "свавілля НБУ".