Тут не буде натовпів туристів: непопулярні атракції Нью-Йорка

Експрес
Тут не буде натовпів туристів: непопулярні атракції Нью-Йорка

У Нью-Йорку ДОСИТЬ місць, які відомі всім і які відвідують всі туристи і гості міста. Звичайно, в їх числі Емпайр-стейт-білдінг, Таймс-сквер і Статуя Свободи. Проте, у міста є і секретні пам'ятки, про існування яких знаю навіть не всі місцеві, пише forumdaily.

У Battery Park є практично невразлива скульптура

У той час, коли Вежі-близнюки були повністю зруйновані під час терактів 11 вересня, ця металева сферична скульптура, розташована посеред вежі, якимось чином залишилася практично цілою. Її спроектував німецький скульптор Фріц Кеніг в 1971 році. Після 11 вересня скульптуру перенесли в парк батареї

Ви все ще можете побувати на зупинці метро, з 1945 року закритою

Побувати на зупинці метро закритою, з 1945 року не так то й просто. Хоч повз постійно снує екскурсії, щоб потрапити сюди доведеться пройти перевірку в листі очікування.

На Стейтен Ісландії є місце, де спочивають старі човни

Неподалёку от Staten Island покоятся сотни ржавеющих старых лодок. Некоторые из них относят ещё ко временам Первой мировой войны. Место крайне популярно среди фотографов и историков.

Семиметровый водопад в Midtown

Грінакр Park в Midtown може здивувати природного пам'ятка - семиметровий водоспад. Він розташований на 51-й вулиці Між 3-й і 2-й Авеню. Відкритий в 1971 році парк - відмінне місце відпочинку.

Кладовище в Брукліні друга в США пам'ятка по відвідуваності після відразу після Ніагарського водоспаду

Грін-Вуд кладовищі в Брукліні - одне з перших сільських кладовищ США. Тепер це національна історична пам'ятка. Його площа - сто дев'яносто третій гектар Тут навіть можна записатися на історичний тур вартістю в 15 доларів.

У самому центрі міста знаходиться фрагмент Берлінської стіни

Після падіння Берлінської стіни в 1989 році, багато фрагментів стіни були розбиті і продані по частинах. Один з них - на 520-Медісон Авеню.

Хочете випустити пар? Відвідайте збройовий комплекс, розташований на Манхеттені

Прихований внизу в будівлі Dezer, розташованому на 20 West 20th Street, збройовий комплекс пропонує вам розслабиться за стріляниною. Тут можна брати зброю в оренду і навіть отримати постійне членство.