Звір-машина. Qualcomm розкрила технічні характеристики процесора Snapdragon 845

Новое Время
Звір-машина. Qualcomm розкрила технічні характеристики процесора Snapdragon 845

Компанія Qualcomm розповіла подробиці про свій новий процесор Snapdragon 845 під час свого заходу на Гаваях.

Snapdragon 845 буде створюватися за тією ж 10-нанометровій технології FinFET, що і нинішня модель Snapdragon 835, пише Business Insider.

Чіп повинен принести загальні поліпшення продуктивності і часу автономної роботи. Snapdragon 845 отримав CPU Kryo 385, що містить чотири високопродуктивних ядра і чотири енергоефективних. При цьому сама архітектура процесорних ядер залишилося тією ж, що і у Snapdragon 835. Старший кластер буде працювати на частоті до 2,8 ГГц, а молодший - до 1,8 ГГц. Це повинно забезпечити перевагу в 30% перед CPU в Snapdragon 835.

Фотографії будуть ще більш різкими і чіткими, особливо в умовах низької освітленості. Snapdragon 845 чіп дозволить виробникам Android-телефонів скористатися технологією зйомки під назвою "багатокадрового шумозаглушення" для зображень до 16 мегапікселів. Це дозволятиме смартфонам зняти до 60 фотографій в секунду і об'єднати їх в одну фотографію, щоб зменшити шум.

Крім того, Snapdragon 845 отримав новий процесор обробки зображень (ISP) Spectra 280 з підтримкою зйомки відео UHD Premium (4K HDR) з частотою 60 к/с. Тобто, майбутні флагманські смартфони зможуть знімати відео 4K HDR.

"В результаті вийде картина, яка є більш яскравою, і що більш важливо, помітно більш реалістичною. Кольори менш приглушені і з'являються можливість об'єктам отримати велику глибину. Це не рекламний трюк, це пряме поліпшення", - зазначають журналісти.

Snapdragon 845 дозволить виробникам використовувати не тільки обличчя або відбиток людського пальця для розблокування смартфона, але також голос і візерунок райдужної оболонки ока. Крім того, реалізована поліпшена підтримка засобів штучного інтелекту.

Qualcomm почне поставляти Snapdragon 845 на початку 2018 року. На новій платформі Qualcomm напевно буде побудована модель Galaxy S9/S9 +, призначена для продажу на американському ринку, а також пристрої від Sony, LG і Google. Також глава Xiaomi Лей Цзюнь підтвердив, що Snapdragon 845 буде у флагманському смартфон Mi7 від Xiaomi.