Прикордонники посилили охорону ділянки українсько-молдовського кордону на Вінниччині

ZAXID.NET 4

Прикордонники України та Молдови почали патрулювати спільну межу на Вінниччині поблизу невизнаної Придністровської Молдовської республіки. За словами військовослужбовців, на цій території багато випадків контрабанди та проникнення диверсантів. А у самопроголошеній Придністровській республіці є російські війська. Все це несе загрозу як Україні, так і Молдові. Тож колеги з різних країн на одному пункті охороняють державні території.

Пункт пропуску «Болган» на Вінниччині з однієї сторони межує з Молдовою, а з іншої – з невизнаною Придністровською республікою. Раніше тут патрулювали лише українські прикордонники. А тепер мають підмогу – молдовських військовослужбовців, повідомив телеканал «24».

«На території Придністров’я розташовані представники російської армії. І задум їхніх дій передбачити ми не можемо», – зазначив командир Могилів-Подільського прикордонного загону Юрій Василик.

Командир прикордонного загону розповів, що спільні патрулі контролюватимуть понад 50 кілометрів кордону, щоб диверсійні групи з Придністров’я не потрапили на територію з жодної з держав.

Крім того, вони спільно боротимуться з контрабандистами, які стають все вигадливішими. Нещодавно намагались переправити спирт з Молдови в Україну. Для цього вирубали навіть посадку у лісі.

Як повідомляв ZAXID.NET, у жовтні Україна посилила охорону свого кордону з Молдовою та Румунією в Чернівецькій області.