Напередодні Дня захисника України Порошенко зустрівся з військовими Героями України і членами їхніх сімей

Цензор.НЕТ 1
Напередодні Дня захисника України Порошенко зустрівся з військовими Героями України і членами їхніх сімей

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначено: "Президент відзначив "потребу більше інформувати суспільство про подвиги українських військових".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко присвоїв звання Герой України загиблому розвіднику 128-ї бригади Олександрові Капушу. ФОТО

"Ваші історії має знати кожен український школяр, бо на вашому прикладі вони мають пишатися Україною, її збройними силами - нашими героїчними десантниками, танкістами, морпіхами, артилеристами, льотчиками та іншими захисниками Вітчизни".
Глава держави відзначив значний прогрес, якого досягли Збройні Сили України у своєму розвитку за останні три роки та висловив впевненість, що позитивні зрушення є невідворотними і стосуватимуться усіх сфер військового забезпечення: харчового, речового, медичного та технічного. При цьому він підкреслив, що сучасна українська армія базується на військових-контрактниках, що значно посилює її професійний рівень.
Також читайте: Порошенко вручив державні нагороди до Дня захисника України. ФОТОрепортаж
Говорячи про бойовий досвід українських військових та ветеранів антитерористичної операції, Президент зазначив: "Триста тисяч пройшли АТО і мають заслужене право бути учасниками бойових дій, а підрозділи кожного з вас принесли славу українській армії".
В зустрічі з Президентом, яка відбулася в державній резиденції "Залісся", взяли участь Герої України з дружинами та дітьми: генерал-майор Ігор Гордійчук, генерал-лейтенант Михайло Забродський, підполковник Василь Зубанич, полковник Сергій Шаптала, підполковник Євген Межевікін, підполковник Сергій Собко, майор у відставці Ігор Герасименко, майор Олександр Порхун, капітан Валерій Чибінєєв, старший лейтенант Василь Божок та лейтенант Василь Тарасюк.
В святковій вечері також взяли участь Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак та Начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії Віктор Муженко".

Також дивіться: Порошенко вручив "Зірку Героя" батькам загиблого на Донбасі оперного співака Сліпака: "Поки є такі герої - ми непереможні". ВІДЕО+ФОТОрепортаж