Пожежа в одеському дитячому таборі: 18 вересня Зубко скликає штаб ДСНС

Новое Время 6
Пожежа в одеському дитячому таборі: 18 вересня Зубко скликає штаб ДСНС

У понеділок, 18 вересня, під головуванням віце-прем'єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка в Одесі відбудеться засідання оперативного штабу ДСНС щодо пожежі в дитячому таборі Вікторія.

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

"18 вересня віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко перебуватиме з робочою поїздкою в місті Одеса", - йдеться в повідомленні.

Так, о 15:00 під головуванням віце-прем'єр-міністра відбудеться засідання оперативного штабу ДСНС щодо пожежі в муніципальному дитячому таборі Вікторія.

У Мінрегіоні зазначили, що штаб буде проведено за результатами засідання двох місцевих штабів, які вже відбулися, і за результатами проведення експертизи щодо пожежі.

Нагадаємо, пожежа в таборі Вікторія виникла близько 23:30 п'ятниці, 15 вересня. Вогонь повністю знищив двоповерховий дерев'яний будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Після гасіння пожежі рятувальники виявили обгорілі останки двох дітей. Пізніше повідомили, що на попелищі знайшли останки третьої загиблої дівчинки. Також двоє дітей 2006 р.н. були госпіталізовані .

За фактом пожежі й загибелі дітей поліція почала кримінальне провадження за попередньою кваліфікації ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Рятувальники повідомили, що в таборі кілька місяців не працювала протипожежна сигналізація. Директора закладу вночі забрали до лікарні через проблеми з серцем.