Антикорупційний комітет Ради може взагалі залишитись без голови - Соболєв

Новое Время
Антикорупційний комітет Ради може взагалі залишитись без голови - Соболєв

Після звільнення свого голови Парламентський комітет з протидії корупції Верховної Ради взагалі може залишитися без керівника.

Таку думку висловив відсторонений голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв в ефірі ток-шоу Право на владу, передає ТСН.

"Моїм звільненням особисто займався Петро Порошенко у Блоці Петра Порошенка і Арсеній Яценюк у Народному фронті. Кого вони спроектували на моє місце, чесно кажучи, я знаю набагато гірше, ніж вони. Я думаю, що може бути такий варіант, що комітет взагалі буде без голови", - сказав депутат.

Соболєв додав, що антикорупційний комітет під його керівництвом зупинив 383 законопроекти, де було знайдено корупційні ризики, і жоден з цих законопроектів не був ухвалений.

"Боюся, що і президенту, і корумпованій більшості вигідно, щоб комітет на запрацював більше", - сказав він.Нагадаємо, у четвер, 7 грудня, Верховна Рада проголосувала за усунення Єгора Соболєваз посади голови Парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції.

У середу, 6 грудня, комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупціївизнав роботу свого глави Єгора Соболєва незадовільною.

У проекті постанови про звільнення нардепа з поста глави комітету говорилося, що Соболєв нібито порушував обов'язки глави комітету.

Зазначалося також, що в разі його зняття з посади нардеп залишиться членом комітету.