"Біжи, як дівчина": як змагалися красиві киянки

Сегодня 8

У Києві сьогодні на Контрактовій площі пройшло спортивне свято "Run like a girl". На бігову трасу вийшли близько 300 дівчат, пробігши дистанцію в три і шість кілометрів. На фініші чарівних бігунів зустрічали хлопці з Нацгвардії і вручали медалі.

"Наша мета – залучення як маленьких так і дорослих красунь до занять спортом, створення великих можливостей бути здоровими, спортивними і активними, шляхом участі в забігах. Дистанції допоможуть досягти хороших результатів як новачкам і любителям бігу, так і професійним спортсменкам!", – розповіли про забіг організатори.

Особлива "фішка" свята - стометровий забіг мам з колясками, в ньому взяли участь дев'ять молодих киянок. Також на дистанції в 100 і 500 метрів вийшли наймолодші учасниці, в категоріях до семи років і 8-15 років.

Деякі бігунки прийшли на забіг в незвичних образах. Так, кілька дівчат були в балетних спідницях, а одна учасниця прийшла в костюмі принцеси в короні.

У цьому році в рамках жіночого забігу "Run like a girl" організатори вирішили зібрати кошти для шприцевого насоса в Хмельницьку обласну клінічну лікарню, де кожен день лікарі рятують життя недоношених малюків. В рамках ініціативи буде перерахована частина грошей зі стартового внеску. Крім того, між забігами провідні провели аукціон з продажу книг.