Вчені з'ясували, кому і чому не можна їсти йодовану сіль

Сегодня
Вчені з'ясували, кому і чому не можна їсти йодовану сіль

За даними Національного інституту охорони здоров'я США, більшість людей споживають необхідну кількість йоду і без доповнення у вигляді йодованої солі, оскільки їдять досить різноманітну їжу. Таким чином, вони не схильні до ризику дефіциту йоду, і, як наслідок, можуть не турбуватися про нормальне функціонування щитовидної залози. Та ж ситуація, за даними досліджень, спостерігається в Європі, повідомляє vesti.ru.

Однак не можна забувати про те, що потреба в йоді автоматично збільшується під час вагітності. І якщо рекомендована добова норма йоду для чоловіків і жінок становить 0,15 мг, то для вагітних жінок – 0,2-0,3 мг. The New Times нагадує, що ризик дефіциту йоду для майбутньої матері стає вище, якщо жінка не їсть молочні продукти і не приймає вітамінні добавки, призначені лікарем.

Здоровими джерелами йоду, крім йодованої солі, слід вважати рибу, молочні продукти, зернові (включаючи зерновий хліб), фрукти і овочі.

Таким чином, якщо ви хоча б двічі на тиждень їсте рибу, і при цьому в вашому раціоні вистачає молочних продуктів, то йодована сіль – те, без чого ви цілком можете обійтися. Якщо ж з одним з пунктів у вас явні проблеми, тоді, ймовірно, споживання йодованої солі замість звичайної може піти вам на користь.

І остання порада: не кладіть занадто багато солі до страв, а там, де це можливо, постарайтеся і взагалі не досолювати блюдо. Просто тому, що сіль (як і цукор) – потужний підсилювач смаку, тож, крім очевидної спраги, вона також провокує голод.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі з'ясували, що чорний чай сприяє зниженню ваги і підтримці здорової мікрофлори кишківника, а також повідомляли, які смачні напої очищають організм від шлаків і токсинів. Тому лікарі радять хоча б один раз на тиждень-два влаштовувати розвантажувально-питний день.

Крім того, сайт "Сегодня" розповів про 15 продуктів, які знижують вагу і омолоджують тіло.