Міноборони РФ визнало, що опублікувало скріншоти з мобільної гри як "докази" співпраці США з ИГИЛ

Гордон 1
Міноборони РФ визнало, що опублікувало скріншоти з мобільної гри як

Міністерство оборони Росії визнало, що використало кадри з мобільної гри як "докази" співпраці США з бойовиками "Ісламської держави" в Сирії. Це випливає із заяви силового відомства, яку 14 листопада опублікував "Интерфакс".

У прес-релізі йдеться, що якийсь "цивільний співробітник одного з його підрозділів помилково прикріпив фотоматеріали до офіційної заяви".

Водночас у відомстві продовжують стверджувати, що США відмовляються завдавати ударів по колонах ІДІЛ.

Міноборони РФ у Twitter також опублікувало нові фото, які "підтверджують забезпечення Сполученими Штатами прикриття боєздатних загонів ІДІЛ".14 листопада міноборони РФ розмістило у Twitter і Facebook фото з мобільної гри AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron. Пізніше записи видалили.

Скріншоти постів показала дослідницька група Conflict Intelligence Team.Воєнний конфлікт у Сирії триває з 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди та бойовики "Ісламської держави".

У вересні 2014 року операцію проти ІДІЛ почала коаліція на чолі зі США.

У вересні 2015 року до конфлікту приєдналася Росія. У березні 2016 року президент РФ Володимир Путін наказав почати виведення основних російських сил із країни, однак авіаційне угруповання РФ продовжує завдавати ударів по позиціях сил, які протистоять президенту Сирії Башару Асаду.