Луценко розповів, чим загрожує Савченко неявка на допит в СБУ

Сегодня 1
Луценко розповів, чим загрожує Савченко неявка на допит в СБУ

Якщо нардеп Надія Савченко не з'явиться на допит в СБУ, Генпрокуратура подасть до Верховної Ради подання на зняття з неї депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє в Facebook його прес-секретар Лариса Сарган.

"У разі неявки нардепа Савченко на допит в СБУ я змушений буду подати до ВР подання на зняття депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності й арешт", – цитує Сарган слова Луценка.

12 березня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Савченко викликають на допит в СБУ в якості свідка у справі Володимира Рубана, який був затриманий 8 березня з великим арсеналом зброї, захованого в меблях на виїзді з окупованої території Донбасу.

Луценко також повідомив, що Савченко покинула країну.

Сама нардеп стверджує, що до 16 березня перебуває в Страсбурзі "в запланованій поїздці до Європарламенту". Надія Савченко пообіцяла прибути на допит до Служби безпеки України у справі Володимира Рубана в разі особистого оповіщення.

Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Службі безпеки вдалося запобігти масштабним терактам в центрі Києва, які Рубан готував спільно з ватажками так званої "ДНР".