Сенатор США пішов з посади через секс-скандал (ВІДЕО)

ВГОЛОС 2

Сенатор-демократ Ел Френкен заявив, що складе повноваження у верхній палаті Конгресу США через недавній інтимний скандал.

З відповідною заявою законодавець, якого звинуватили в домаганнях сексуального характеру в минулому, виступив у четвер, 7 грудня, пише Укрінформ.

"Протягом останніх кількох тижнів багато жінок розповіли, як вони сприйняли мої дії, що нанесли їм шкоду. Я був шокований та засмучений", - виголосив законодавець.

Разом з тим, він уточнив, що деякі із заявлених звинувачень проти нього "просто не відповідають дійсності". Він також нагадав, що звертався до комітету з питань етики, щоб той провів розслідування.

"Я розумію, що з мене малювали дуже суперечливі картини, але я знаю, ким я є насправді", - заявив Френкен.

До всього, сенатор наголосив, що служба у головному законодавчому органі країни була тим, чим він найбільше пишається у житті.

"Тим не менше, сьогодні я заявляю, що ближчими тижнями я припиню свої повноваження як член Сенату", - заявив Френкен.

Сенатор виступив із заявою про складення повноважень після того, як із закликом до нього звернулися 35 колег-демократів. До цього вісім жінок заявили претензії, що Френкен, ще до його обрання до Сенату, намагався поцілувати або торкався різних частин їхнього тіла без згоди.

Водночас, у своїй промові у Конгресі сенатор Френкен звернув увагу на той факт, що нинішній президент США також був фігурантом сексуального скандалу, коли були оприлюднені плівки з його непристойними хвастощами стосовно жінок.

"Я йду, в той час як людина, що хвалилася у записах про свій досвід сексуального насильства, сидить в Овальному кабінеті", - зазначив Френкен під час виступу в сесійній залі Конгресу США.