Учасник НЗФ "ЛНР" зібрав півмільйона гривень на оформленні українських пенсій жителям Луганщини, - СБУ. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба СБУ.
"Оперативники СБ України встановили, що протиправну схему організував учасник одного з незаконних збройних формувань "ЛНР". Він залучив до реалізації сім'ю переселенців із Луганська, кур'єра-перевізника і ще кількох людей. Зловмисник підшукував на Луганщині людей пенсійного віку, пропонував оформляти і отримувати в Харкові українські пенсії за його посередництвом", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що співробітники спецслужби задокументували, що після зняття грошей із карток кур'єр переправляв їх у "ЛНР" організатору.
"Учасник угруповання потім віддавав частину суми пенсіонерам, а решту грошей забирав собі і роздавав спільникам. Орієнтовний "прибуток" зловмисників становить близько п'ятсот тисяч гривень", - повідомили у відомстві.
Учасник НЗФ ЛНР зібрав півмільйона гривень на оформленні українських пенсій жителям Луганщини, - СБУ 01
У СБУ додали, що оперативники спецслужби провели низку санкціонованих обшуків у Харкові і Попасній Луганської області в автомобілях і будинках учасників схеми.
Під час їх проведення правоохоронці вилучили понад шістдесят банківських карток, переселенські довідки і копії паспортів громадян, які проживають на неконтрольованих територіях.
Учасник НЗФ ЛНР зібрав півмільйона гривень на оформленні українських пенсій жителям Луганщини, - СБУ 02
У зловмисників вилучено понад сто тисяч гривень і "чорну бухгалтерію", яка підтверджує проведення операції. Зараз тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за статтями 258-3 і 258-5 Кримінального кодексу України.
У ході досудового слідства перевіряється інформація про участь у схемі чиновників державних соціальних установ.
Учасник НЗФ ЛНР зібрав півмільйона гривень на оформленні українських пенсій жителям Луганщини, - СБУ 03